Fit body Personal Training

Fit Body Antrenman Programı

Fit Body Programı genel spor düzeyi normal olan, spora uzak olmayan ancak spor yapmak için çok vakti olmayanlara daha çok vücut yapısını toparlamak, sıkılaşmak ve daha dinç bir vücut elde etmek için uyguladığımız antrenman programı…

Post body Personal Training

Post Body Antrenman Programı

Post Body Programı meslek hastalıkları dediğimiz genellikle ofis çalışanlarının sıklıkla karşılaştığı, omuz, sırt, eklem ağrılarının sıklıkla görüldüğü, hareketsizlikten kaynaklanan sorunları ortadan kaldırmak ve dinç bir vücut sahibi olmak için hazırladığımız antrenman programıdır.

Strong body Personal Training

Strong Body Antrenman Programı

Strong Body Programı genel spor düzeyine bakılmaksızın daha çok yaş ve istenilen tempoyla orantılı eskisine oranla daha güçlü vücut isteyenler için hazırladığımız antrenman programımızdır. Genellikle yaş ilerledikçe artan yorgunluklar ve azalan tempoyu yükseltmek ve dinçleştirmek üzerine kurulu bir spor programıdır.

Muscle body Personal Training

Muscle Body Antrenman Programı

Muscle Body Programı genel spor düzeyi iyi olan ve spor yapmaya devam eden bireylerde kas kütlesini artırmaya yönelik hareketler ile sporcunun hacim kazanması amaçlayan program türüdür. İleri düzey anrenman programı ile kasların daha çok uyarılması sonucuyla sporcunun antrenmanlardan daha hızlı ve iyi sonuçlar alması sağlanmaktadır.

Fizyo body Personal Training

Fizyo Body Antrenman Programı

Fizyo Body Programı fizik tedavi esasları dikkate alınarak bireyin sorunlu olan bölgesini güçlendirmek ve normal hayatına daha çabuk dönmesi için kişiye özel hazırlanan antrenman programıdır. Kişinin tedavi olduğu bölgenin fizik tedavi hareketleri ile sağlığına kavuşabileceği aşamada çok faydalı bir antrenman programıdır.

İkili Paket Antrenman Programı

İkili Paket antrenman programı eşiniz ya da bir yakınınız ile aynı seansta aynı yada farklı antrenman programı ile çalışa bilmenizi sağlayan avantajlı antrenman paketimizdir. Bu paket içinde diğer antrenman paketlerinden birer tanesini seçerek form tutmaya başlayabilirsiniz.