“Fit olmak için her şey daha hızlı ve lezzetli. Sadece 25 dakika sana özel antrenmanla değişimi hisset! Bol proteinli sağlıklı yemeklerle form tut.”

en-fit-body-ems-antrenmaniEnfit body olarak bu yola başlarken iki önemli ve temel unsuru ‘ beslenme ve antrenman’ aynı alana yerleştirerek hem fit mutfak hemde bireysel antrenman stüdyosu konseptiyle hizmet sunmaya karar verdik.
besin değerleri hesaplanmış ve ürün kalitesini önemseyerek ulaşılması artık çok kolay olan menümüzü fit mutfak ile birlikte,
kişiye özel ve hedefe uygun antrenman planı ile eğitmen eşliğinde gelişim sağlamak, hareket kabiliyeti ve kazanımını arttırmak, Sağlıklı yaşam adına farkındalık yaratma felsefesiyle ile hizmet sunan bir antrenman stüdyosunu bir konsept haline getirmiş bulunuyoruz. Sloganımız ise “daha hızlı ve daha lezzetli “

Çevremizde ki insanların kısa süreli diyet yaptıklarını ya da biraz daha çaba gösterip spor salonlarına üye olduklarını gözlemledik. Ancak sonunda hüsranla biten diyet ve spor salonu üyelikleri oldu. Sağlıklı beslenme ve egzersiz bir arada götürülmesi zor ve zahmetli bir süreçti. O halde süreci kolaylaştırmak bizim işimiz olsun dedik. Spor ve sağlıklı mutfağı sizler için bir araya getirdik. Kısa süreli ve etkili bir antrenman sistemi olan EMS teknolojisinin öncü üretici X-BODY markasının Actiwave cihazıyla konfor ve hijyen standartları üst seviye bir stüdyo kurduk. Antrenman öncesi ya da sonrası sağlıklı yemekler ve içeceklerle dinlenip soluklanmanız içinse çok büyük olmasa da oturma alanları ve fit mutfak kurulumu sağladık. Bu arada mutfağımızı kullanmak için antrenman yapma zorunluluğunuz yok. Hatta gelmenize de gerek yok. Ev ya da iş adresinize paket servis ile size sağlıklı ve dengeli beslenmenize yardımcı olabiliriz.

Avrupa da çok yaygın ve etkili bir egzersiz olarak kabul edilen EMS teknolojisi, sadece haftada 1 kez 25 dakikalık size özel bir antrenman sunuyor. Bu yepyeni teknolojiyle form tutmanızı sağlayacak bir stüdyo kurduk. Sağlıklı ve kalite yaşamın diğer önemli halkası olan beslenme içinse; kalorisi düşük, besin değerleri belirli, sağlıklı, taze ve lezzetli bir menü tasarladık.

Deneme antrenmanı yapıp, sağlıklı yiyecek ve içeceklerimizin tadına bakıp bizler daha yakından tanımak isterseniz sizi en kısa zamanda En Fit Body’e bekleriz.

NEDEN EMS?

Haftada 2 Gün 25 Dakika

Sadece 25 dakikalık 2 antrenman ile formunuzu koruyarak dinç bir vücuda kavuşmanızı sağlar.

Kısa sürede daha etkili

Spor salonlarında sarf ettiğiniz 4 saatlik antrenman performansına saadece 25 dakikalık program ile ulaşmanızı sağlar!

Eklem ağrılarından kurtarır

Ulaşılması oldukça zor omuriliğe ihtiyacı olan dayanıklılığı sağlayan otokton kasları da aktif ederek sırt ve bel ağrılarınızı azaltarak yok eder.

Uzman antrenör eşliğinde

EMS ve Fiziksel antrenman metotları alanında lisans sahibi antrenörlerimiz eşliğinde bire bir özel spor.

Tercihini sen yap!

Sağlıklı bir vücuda sahip olmak, kas ağrılarından kurtulmak ya da yaşam kalitenizi arttırmak için performansı arttırmak mı? Antrenman programını isteğine göre belirle.

Demo Antrenman Formu →

FİT BİR VÜCUTLA ÖZGÜVENİNİ İKİYE KATLAMANIN ZAMANI GELDİ

ÜCRETSİZ DENEME ANRENMANI →